Дорогі медичні працівники!

Щиро вітаємо всіх медичних працівників Рахівщини — лікарів, фельдшерів, медсестер, ветеранів охорони здоров’я — із професійним святом!

Професія лікаря — це, певно, набагато більше, ніж просто професія. Це дійсно покликання, дар Божий, без якого неможливо рятувати життя. Отже, і свято це стосується не лише медичних працівників, але й кожної людини, оскільки здоров’я й життя нерозривні.

Дозвольте привітати всіх Вас із цим великим святом, побажати благополуччя та наснаги, невтомності та оптимізму, внутрішнього комфорту та глибинного задоволення від нелегкої повсякденної праці, й водночас високої місії, яку ви несете в цьому світі.

Вітаємо з днем медичного працівника!

З повагою,

Голова Рахівської районної державної адміністрації        Павло Басараба

Голова Рахівської районної ради                                          Василь Дан

Остання зміна сторінки: 15-06-2018 11:49