Колектив Рахівської районної державної адміністрації щиро вітає з Днем народження голову Рахівської районної державної адміністрації Павла Васильовича Басарабу

Шановний керівник нашого дружного колективу, нашої робочої, згуртованої сім’ї! Надійність, сила, опора, підтримка — ці слова характеризують Вас не тільки як начальника, але і як людину. Ви – незамінна ланка нашої системи, той цемент, який в змозі утримати величезну стіну, але при відсутності якого навіть найміцніша конструкція розсиплеться, немов картковий будиночок.

У день Вашого народження, ми сердечно бажаємо Вам ніколи не зустрічатися з гіркотою розчарувань. Нехай Ангел Охоронець завжди буде поруч з Вами, втілюючи в реальність всі найпотаємніші і заповітні мрії. Бажаємо Вам міцного здоров’я, сімейного і матеріального благополуччя, віри у свої сили і надії на гідне майбутнє!

З Днем народження, Павло Васильовичу!

Остання зміна сторінки: 18-06-2018 07:00