Михайла Покидченка посмертно відзначили нагородою

21 травня у залі засідань Рахівської районної ради, за участі голів райадміністрації і райради Павла Басараби та Василя Дана, посмертно відзначили героя, який віддав своє життя за незалежність України – Михайла Покидченка, псевдо ,,Сотник”.

- Ми завжди пам’ятатимемо героїзм та звитягу патріотів, які поклали своє життя на вівтар священної боротьби за нашу свободу і незалежність, - зазначив Павло Басараба.

Відтак, командир 1 резервної сотні ДУК ПС Володимир Бурча, передав відзнаку ,,Бойовий Хрест Корпусу” Добровольчого Українського Корпусу ,,Правий сектор” і берет з відзнакою, Марині Бочкор.

Михайло та Марина спільно виховували донечку, для якої відзнака батька стане пам’яттю про його бойовий подвиг.

Довідково. Михайло брав участь у Революції Гідності, добровольцем пішов воювати в складі ДУК ПС на Схід України. Згодом приєднався до 128-ої бригади, 15 батальйону. Загинув 5 грудня 2016 року в районі Опитного від ворожої кулі.

Остання зміна сторінки: 22-05-2018 11:01