ГО «Донбас-Закарпаття» проводить громадську експертизу діяльності органів виконавчої влади та місцевого самоврядування

З метою сприяння підвищення ефективності державної політики щодо підтримки, соціальної адаптації та реінтеграції громадян України, які переселилися з тимчасово окупованої території держави та районів проведення антитерористичної операції в Закарпатську область, громадська організація «Донбас-Закарпаття» ініціювала проведення громадської експертизи діяльності Закарпатської ОДА щодо виконання постанови Кабінету Міністрів № 1094 від 16.12.2015. На думку представників ГО, більш тісна співпраця та спільні зусилля органів державної влади та інститутів громадянського суспільства у вирішення конкретних проблем із залученням представників цільових груп населення, а саме – внутрішньо-переміщених осіб, допоможе їх швидкому та найкращому вирішенню.

Запит на проведення громадської експертизи

Розроблені заходи з проведення громадської експертизи, затверджені розпорядженням голови ОДА

Остання зміна сторінки: 15-05-2018 09:21