На Закарпатті відновлено роботу антирейдерського агроштабу

Кабінет Міністрів відновив роботу антирейдерських аграрних штабів для недопущення зриву посівної кампанії. На Закарпатті штаб діятиме в рамках роботи регіональної Міжвідомчої комісії з питань захисту прав інвесторів, протидії незаконному поглинанню та захопленню підприємств, до складу якої увійшли представники правоохоронних та контролюючих органів, юстиції, структурних підрозділів адміністрації, представники громадських організацій та фермерських господарств.
У рамках роботи агроштабів Мін‘юст продовжуватиме і правопросвітницький проект «Я МАЮ ПРАВО!». Так, Головним територіальним управлінням юстиції у Закарпатській області затверджено Графік роботи «Мобільних точок доступу до безоплатної правової допомоги» в населених пунктах області у травні – червні 2018 року та виїздів членів регіональної міжвідомчої комісії з питань захисту прав інвесторів, протидії незаконному поглинанню та захопленню підприємств, з яким можна ознайомитись на офіційному сайті Головного територіального управління юстиції у Закарпатській області.

Остання зміна сторінки: 08-05-2018 17:53