Закликаємо власників вуличних вебкамер припинити онлайн-трансляції

Закликаємо власників вуличних вебкамер припинити онлайн-трансляції, бо ворог може використовувати їх для обстрілів України.

Шановні громадяни та суб’єкти господарювання всіх форм власності, у тому числі фізичні особи, які встановили та користуються вебкамерами, що здійснюють відеоконтроль громадського простору у населених пунктах та за їх межами, відповідно до рішення Ради оборони області та з метою недопущення витоку інформації просимо припинити онлайн-трансляцію будівель, місцевостей, доріг, комунальних, торгівельних, промислових об’єктів тощо, які можуть використовуватися ворогом для коригування ракетних ударів.

Додатково інформуємо, що відповідно до пункту 11 частини першої статті 8 Закону України „Про правовий режим воєнного стану” у разі порушення вимог або невиконання заходів правового режиму воєнного стану правоохоронні органи можуть вилучати у підприємств, установ і організацій усіх форм власності, окремих громадян електронне комунікаційне обладнання, телевізійну, відео- і аудіоапаратуру, комп’ютери, а також у разі потреби – інші технічні засоби зв’язку.

Звертаємо Вашу увагу!

Відповідно до Постанови КМУ від 21.03.2007 р. №507 рішення Ради є обов’язковим для виконання місцевими органами виконавчої влади, органами місцевого самоврядування, підприємствами, установами та організаціями, які розташовані на території області, громадянами.

Сьогодні, коли вся Україна успішно протистоїть підлому і підступному ворогу, вкрай важливо не дати окупантам навіть найменшої можливості для коригування своїх обстрілів.

Тож просимо бути пильними і дотримуватися безпекових рекомендацій!

Остання зміна сторінки: 02-06-2023 13:40