З робочим візитом на Закарпатті перебуває перший заступник Міністра у справах ветеранів

В облдержадміністрації перший заступник Міністра у справах ветеранів Олександр Порхун разом з очільником області Анатолієм Полосковим обговорили питання щодо соціального та медичного забезпечення закарпатських учасників АТО/ООС.

«Багато людей ціною власного здоров’я і життя стали на захист України й подбали про нас учора, сьогодні ж – наша черга потурбуватися про них. Для цього держава передбачила чимало можливостей. Серед яких – отримання пільг, виділення земельних ділянок, компенсацій на житло, надання матеріальної і, найважливіше, соціально-психологічної допомоги», – зауважив Олександр Порхун.

Голова Закарпатської ОДА Анатолій Полосков повідомив, що в області здійснюють комплекс заходів з метою підтримки близько 6 тисяч ветеранів війни – учасників АТО/ООС:

«Обласні програми та міжнародні проєкти сприяють покращенню соціально-економічного становища наших захисників та їхніх сімей. Завдяки їм люди, які були на війні, мають змогу адаптуватися до ритму повсякденного життя, де немає пострілів чи вибухів»

За його словами, цього року на санаторно-курортне лікування, психологічну реабілітацію та професійну адаптацію учасників АТО/ООС з державного бюджету передбачено майже 2,9 млн грн.

Анатолій Полосков також наголосив, що ці питання потребують максимальної уваги влади та представників органів місцевого самоврядування.

Остання зміна сторінки: 30-04-2021 09:16