Відбувся семінар-навчання щодо провадження діяльності з усиновлення

Сьогодні, 29 листопада, в Ужгороді фахівці служби у справах дітей облдержадміністрації за підтримки Ресурсного центру у Закарпатській області ГО «Справа Кольпінга в Україні» (Коцьора О.В.), програми «Радник з питань ВПО» (Бабкіна А.О. ) провели для начальників та спеціалістів служб у справах дітей Ужгородської, Перечинської, Великоберезнянської  райдержадміністрацій та  Ужгородського  міськвиконкому кущовий семінар – навчання щодо провадження діяльності з усиновлення та здійснення нагляду за дотриманням прав усиновлених дітей, надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів.

Під час семінару керівник служби у справах дітей облдержадміністрації  Світлана Якімеліна звернула увагу присутніх  на  внесенні змін до Порядку провадження діяльності з усиновлення та здійснення нагляду за дотриманням прав усиновлених дітей (постанова Кабінету Міністрів України від 10 липня 2019 року № 603), необхідності проходження навчання для кандидатів в усиновлювачі. Мар’яна Трунтаєва,  головний спеціаліст служби у справах дітей облдержадміністрації,  опрацювала з присутніми підготовку органами опіки та піклування райдержадміністрацій та міськвиконкомів висновків іноземним громадянам при наданні згоди на усиновлення, здійснення контролю за оформленням висновків про стан здоров’я, фізичний та розумовий розвиток дитини щодо відповідності виставлених лікарями діагнозів та кодів захворювань тощо.

Упродовж листопада 2019 року службою  у справах дітей облдержадміністрації   подібні  кущові семінари - навчання  проведені у містах  Мукачево (12.11.2019), Тячів (14.11.2019) та Іршава (19.11.2019), до участі в яких було залучено  понад 40 працівників служб у справах дітей райдержадміністрацій та міськвиконкомів.

Остання зміна сторінки: 30-11-2019 13:19