В Ужгороді навчали надавати допомогу дітям, котрі постраждали від торгівлі людьми

27-28 листопада в Ужгороді відбувся тренінг «Ідентифікація дітей, котрі постраждали від торгівлі людьми, дітей високої групи ризику та надання їм допомоги» за підтримки Агенції ООН з питань міграції, Представництва Міжнародної організації з міграції у партнерстві з Закарпатською громадською жіночою організацією «Веста».

Участь у заході взяли представники Служби у справах дітей облдержадміністрації, Ювенальної превенції, Управління патрульної поліції, ОЦЗ. Тренінг пройшов конструктивно, учасники отримали теоретичні знання та практичні навички ідентифікації дітей, котрі постраждали від торгівлі людьми та надання допомоги таким дітям.

Остання зміна сторінки: 30-11-2019 13:18