У Рахові відзначили річницю возз'єднання УНР та ЗУНР

Сьогодні, 22 січня, у день проголошення в 1919 році Акта Злуки Української Народної Республіки та Західно-Української Народної Республіки, відзначається День Соборності України.

З цієї нагоди на площі перед адмінбудівлею районної ради зібралися представники органів виконавчої влади, місцевого самоврядування, громадських організацій, працівники культури і освіти, громадськість міста Рахів. Відтак, урочистою колоною учасники заходу попрямували до парку Шевченка, де відбувся урочистий мітинг.

У церемонії урочистого покладання квітів до пам’ятника видатному діячу Української держави, борцю за свободу і незалежність України Тарасу Шевченку, взяли участь представники всіх установ району.

Із змістовною історичною довідкою про відзначення державного свята перед присутніми виступила  вчителька історії ЗОШ І-ІІІ ст. № 2 Вікторія Молнар.

- Оскільки це свято пов'язане з процесом об'єднання українських земель, заходи, що проводяться 22 січня, покликані відобразити саме його. Мабуть, найбільш знаковий з таких відбувся в 1990 році і отримав назву ,,Живий ланцюг". Тоді люди вишикувалися ланцюгом від Києва до Львова та Івано-Франківська. За різними оцінками, участь у такій акції взяли до трьох мільйонів людей, - розповіла учасникам мітингу Вікторія Молнар.

Остання зміна сторінки: 22-01-2020 14:52