Про планове засідання комісії з питань техногенно - екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій райдержадміністрації

21 травня, під керівництвом голови районної державної адміністрації Павла Басараби відбулася районна комісія з питань техногенно - екологічної  безпеки  та надзвичайних ситуацій  району.

На комісії було розглянуто ряд питань, зокрема:

1. Про визначення місць відпочинку, на воді на території Рахівського району у 2019 році.

Начальник Рахівського РВ УДСНС України у Закарпатській області Тушер О.В, проінформував, що дане питання не є актуальним у зв’язку з відсутністю місць де можливо влаштувати пляж відповідно до існуючих вимог.

2.   Про ситуацію, яка складається у зв’язку з погодними умовами в районі.

За інформацією, завідувача сектору з питань цивільного захисту райдержадміністрації Івасюк М.К., на території району протягом місяця, кожного дня випадає велика кількість дощів та періодично проходять сильні зливи, які  пом’якшують ґрунт та можуть призвести до зсувів ґрунту та селевих потоків. Тому потрібно належним чином підготовити сили і засоби всіх населених пунктів для попередження надзвичайної ситуації та бути готовими до загрози утворення зсуву ґрунтових мас на території району.

Голова райдержадміністрації звернув увагу на те, що нам необхідно бути готовими в разі виникнення надзвичайної ситуації (зсувів ґрунту та селевих потоків). Тому лісофондоутримувачами необхідно провести лісогосподарські заходи (очищення потічків та струмків від захаращення), для запобігання утворення заторів із залишків зрубаних дерев з ґрунтовими масами в руслах потоків.

Начальник Рахівського РВ УДСНС України в Закарпатській області Тушер ОВ., доповів, що всі частин ДСНС готові для ліквідації надзвичайної ситуації по району.

Остання зміна сторінки: 14-06-2019 15:14