Працівників лісу привітали з професійним святом

Щорічно в третю неділю вересня працівники лісової галузі відзначають професійне свято – День працівника лісу.

Тож напередодні свята голова Рахівської районної державної адміністрації Віктор Медвідь  завітав до Рахівського лісового дослідного господарства аби привітати працівників з професійним святом.

Вітаючи лісівників, Віктор Медвідь подякував за значний вклад у справу збереження, примноження, дбайливого і раціонального використання лісу та побажав міцного здоров’я, професійних успіхів та високих досягнень.

За багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, значний особистий внесок у розвиток лісового господарства та з нагоди Дня працівника лісу кращих представників галузі  нагородили спільними грамотами райдержадміністрації і районної ради та вручили подарунки.

Остання зміна сторінки: 25-09-2020 15:32