Працівників культури привітали із професійним святом!

Сьогодні, 9 листопада в Україні відзначають День працівників культури та майстрів народного мистецтва.

З нагоди професійного свята перший заступник голови Закарпатської області Олег Коцюба нагородив Почесними грамотами обласної державної адміністрації творчу еліту регіону.

Олег Коцюба:

«Мені приємно знаходитися у цьому творчому колі. Я пишаюся людьми, які творять мистецтво та історію. Адже завдяки працівникам культури вдається зберігати та передавати наступним поколінням ті колоритні й унікальні традиції народу».

Олег Коцюба подякував за клопітку роботу директорці, заслуженій працівниці культури України Ганні Драгальчук. Відзначив Почесною грамотою колектив «Обласний організаційно-методичний центр культури». Також перший заступник привітав зі святом та відзначив Почесними нагородами директора Академічного камерного хору «Кантус» Станіслава Сокача та Мирослава Петія, директора «Закарпатського академічного обласного театру ляльок».

Голова Закарпатської ОДА Олексій Петров привітав усіх працівників культури та майстрів народного мистецтва Закарпатської області.

«Ваша наполеглива та самовіддана праця на благо культури та збереження її самобутності, духовності, етнографічних особливостей регіону, викликає глибоку повагу. Дякую кожному працівнику культури, зичу добра і щастя, благополуччя на многії літа!».

Остання зміна сторінки: 10-11-2020 09:35