Пам'ять Героїв Небесної Сотні вшанували на Рахівщині

Вчора на Рахівщині відзначили 5-ту річницю розстрілів на Майдані і день пам’яті Героїв Небесної Сотні.

Щоб вшанувати полеглих співвітчизників, у Рахові провели меморіальні заходи. О 17.00 годині від готелю ,,Європа” вирушила хода, в якій узяли участь учні шкіл Рахова, які несли портрети всіх 104-ох Героїв України.

Участь в урочистостях взяли очільники району і міста, представники установ та організацій району, освітяни, громадські активісти, духовенство і небайдужі містяни.

На площі перед будівлею Будинку культури запалили лампадки у пам’ять людей, що віддали свої життя за Україну.

За всіма загиблими на Майдані, хто боровся за свободу, священнослужителі провели поминальну панахиду, лунали проникливі вірші та пісні.

Остання зміна сторінки: 21-02-2019 10:01