Олексій Петров зустрівся із директором Ужгородського аеропорту

! Підприємство фактично не працює на повну потужність.

Є об’єктивні причини, звичайно. Наприклад, літаки змушені заходити на територію Словаччини під час зльоту і посадки. Угода, яка дозволяє це робити, парламентами Словаччини і України поки не ратифікована. Її погодження, у телефонній розмові обговорювали президенти двох країн – Володимир Зеленський та Зузана Чапутова.

Ратифікація угоди, дозволить здійснювати польоти за будь якої погоди та у нічний час.

! Ужгородський аеропорт – підприємство комунальне. На балансі Закарпатської облради.

Обговорювали пошук додаткових джерел фінансування.

Цікавим є успішний досвід українських аеропортів, коли підприємства передавали у концесію – приватним інвесторам. Таку можливість варто розглянути і в Ужгороді.

А ще потужним поштовхом для розвитку було б відкриття вантажного терміналу – швидка доставка товарів і уникнення черг на кордоні.

Остання зміна сторінки: 28-05-2020 09:22