На Закарпатті понад 44 тисячі земельних ділянок зареєстровано в онлайн-режимі

На Закарпатті громадяни продовжують активно користуватися електронними сервісами Держгеокадастру через мережу Інтернет. Найпопулярнішими є реєстрація земельних ділянок через електронний  кабінет та замовлення витягів про земельну ділянку з Державного земельного кадастру.
Нині в області сертифіковані інженери-землевпорядники завдяки електронному сервісу зареєстрували у Державному земельному кадастрі 44 374 земельні ділянки. Реєстрацію послуги фахівці здійснюють в онлайн-режимі через e.land.gov.ua за декілька хвилин. Такий сервіс заощаджує час та зусилля громадян, робить процес реєстрації прозорим, усуває суб’єктивні фактори при реєстрації земельної ділянки.
Найбільше ділянок зареєстровано за допомогою електронного сервісу у Мукачівському (9 158), Ужгородському (7 363), Тячівському (5 710), Хустському (5 127)  та Виноградівському (4 129) районах.
Окрім того,  видано 9 589 витягів з Державного земельного кадастру про земельну ділянку, замовлених он-лайн. Сформовані витяги громадяни отримують у Центрах надання адміністративних послуг.
Нагадаємо, що за допомогою електронних сервісів Держгеокадастру можна замовити також витяг з технічної документації про нормативну грошову оцінку, відомості про права власності на земельні ділянки, довідку з державної статистичної звітності про наявність земель та їх розподіл, інформацію про осіб, що переглядали відомості щодо прав власності на земельну ділянку, подати заяву з надання дозволу на розроблення документації із землеустрою та запит на отримання документації із землеустрою, здійснити державну реєстрацію земельної ділянки тощо.

Остання зміна сторінки: 12-06-2019 11:37