День Гідності та Свободи відзначили на Рахівщині

Сьогодні, 21 листопада у залі засідань Рахівської районної ради відбулися заходи на яких відзначили річницю початку Помаранчевої революції та Революції Гідності, вшанували громадський подвиг, патріотизм і мужність людей, які виступили на захист демократичних цінностей, відстояли національні інтереси і європейський вибір нашої держави.

Участь в даному заході взяли представники органів виконавчої влади, місцевого самоврядування, громадських організацій, трудових колективів, установ, організацій, служб району.

З нагоди свята до присутніх з словами подяки виступили перший заступник голови Рахівської райдержадміністрації Віктор Турок та голова Рахівської районної ради Василь Дан.

Героїв Майдану і воїнів-захисників України присутні вшанували хвилиною мовчання, а школярі поклали корзини з квітами до меморіальної дошки Герою Небесної Сотні Петру Гаджі, а також воїнам, які загинули виконуючи свій службовий обов’язок у зоні АТО: Олексію Калинюку, Василю Мартинюку, Михайлу Марфічу і Тимофію Гейнішу.

Після урочистої частини відбувся святковий концерт на патріотичну тематику.

Остання зміна сторінки: 21-11-2019 18:17