Україна підписала меморандум про реверсні поставки газу зі Словаччини - Арсеній Яценюк

2904141027Україна підписала зі Словацькою Республікою, а саме зі словацькою транзитною компанією Eustream, меморандум про співпрацю в енергетичній сфері, який передбачає започаткування реверсних поставок природного газу з території Словаччини.
Про це повідомив Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк на прес-конференції в понеділок, 28 квітня.
За його словами, відповідно до цього меморандуму, Україна може отримувати 8 млрд. кубічних метрів газу на рік.
«Сподіваємося, що після додаткових обстежень сума поставок буде збільшена», - додав Глава Уряду.
Він наголосив, що цей меморандум є «дуже великим досягненням в частині диверсифікації поставок природного газу на територію України».
Арсеній Яценюк відзначив позицію Європейської Комісії та зазначив, що під час підписання документа був присутній Президент Європейської комісії Жозе Мануель Баррозу: «Саме завдяки позиції Європейської Комісії та Уряду Словаччини була підписана угода, яка дає можливість започаткувати реверсні поставки природного газу на територію України».
«Також були підписані всі необхідні технічні документи для того, щоб газ міг бути транзитований на українську територію», - додав Арсеній Яценюк.

ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ
З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ