„Стежками опришків” проїхалися 186 велосипедистів семи країн

25 серпня в місті Рахів вперше пройшов великий велосипедний гірський марафон «Стежками опришків». Перед стартом учасників велоперегонів привітали та побажали їм успіху голова районної ради Микола Беркела, перший заступник голови РДА Валерій Сабов та голова райорганізації Всеукраїнського товариства „Гуцульщина” Іван Беркела.

Стартували  веломани з території  парку «Буркут»: учасники траси  «Hardcore» – о 9-ій год., а «Любителі» – о 10.30. В цілому на змаг зареєструвалися 186 велосипедистів з України, Росії, Білорусії, Молдови, Польщі, Словакії та Чехії.

Траси були різної якості та складності («Hardcore» – 77 км, набір висот – 2900 м., «Любителі» – (43 км, з набором висот біля 1600 м), тому для учасників змагань стежки опришків були свого роду перевіркою на сміливість та витривалість. Меншу дистанцію було подолано за дві з половиною години, а важчу – за п’ять. Про безпеку на трасі піклувалися лісники та представники Державної служби з надзвичайних ситуацій.

Увечері відбулася церемонія нагородження. Відзнаки – сертифікати на грошові нагороди від головного спонсора Velokiev Group – отримали переможці в шести категоріях. Крім призерів, ще понад сорок учасників виграли подарунки від спонсорів в лотереї.

Організаторами веломарафону «Стежками Опришків» виступили Рахівські державна районна адміністрація та рада, Великобичківське ДЛГ, КБЗ, ВО «Гуцульщина», велоспільнота м. Рахів. Генеральний спонсор – Velokiev group, інформаційне забезпечення – від Velokiev.com.

Головна мета змагань – популяризація велосипедного спорту, а також пропаганда здорового життя. Не без уваги залишилася і мальовнича природа гірських Карпат, тим самим продемонструвавши можливості активного відпочинку.

,,Зоря Рахівщини"

Остання зміна сторінки: 27-08-2013 09:57