За прогнозами, овечої продукції цьогоріч, продадуть понад 8 тонн

Минулого тижня при заступнику голови райдержадміністрації Юрію Бендаку відбулася нарада по питанню організації продажу овечої продукції на фестивалі-ярмарку “Гуцульска бриндзя”.

Проінформував з даного питання начальник відділу агропромислового розвитку райдержадміністрації Дмитро Ігнатюк, який закцентував увагу на тому, що проведення таких ярмарок сприяє реалізації продукції безпосередньо сільськогосподарськими товаровиробниками без участі посередницької ланки. Це дає можливість споживачам закуповувати сільськогосподарську продукцію по цінах виробників, а останнім розвивати сільське господарство та інфраструктуру села, створювати робочі місця на селі – що є одним із завдань, які входять до низки найважливіших соціальних ініціатив Президента України Віктора Януковича.

В продовженні свого виступу начальник відділу наголосив, що фермерські та особисті селянські господарства, які будуть приймати участь в ярмарку мають забезпечити не тільки достатню кількість овечої продукції але й поряд з цим мати для реалізації продукцію виготовлену із бринзі. Щорічно такий розширений асортимент гуцульських страв виготовлених з сиру овечого, вурди та бринзі забезпечує на ярмарку сільськогосподарський обслуговуючий кооператив “Рахівська бринза”.

Заступник голови адміністрації Юрій Бендак звернув увагу учасників наради на те, що якщо в 2010 році на ярмарку було продано 3 тонни овечої продукції, то в 2012 році біля 8 тонн. Це говорить про збільшення виробництва овечого сиру та бринзі у всіх категоріях господарств району та зростання попиту на даний вид продукції.

Зараз, вже сформована стабільна ціна на овечу продукцію і тому відповідно ця продукція повинна бути якісною і відповідати ветеринарно-санітарним нормам. За ініціативи голови райдержадміністрації Дмитра Андріюка вперше в цьому році, під час проведення ярмарку буде визначено сільськогосподарського товаровиробника в номінації “Краща овеча продукція” з врученням переможцю цінного подарунка.

Остання зміна сторінки: 28-08-2013 09:45