22 роки тому Україна заявила про себе на увесь світ

23 та 24 серпня – це не просто День прапора та День незалежності України, це світлі свята здійснення мрій і сподівань багатьох поколінь.

Саме з нагоди цих свят 23 серпня, відбулись урочисті заходи, які розпочались підняттям Державного стяга учнями загальноосвітніх шкіл, на площі перед районною державною адміністрацією.

За доброю традицією до пам’ятника Кобзарю поклали квіти керівники району, а також представники служб, установ, організацій та громадськість міста.

Продовженням урочистостей стало вручення спільних грамот райдержадміністрації та районної ради, обласної адміністрації та ради за вагомий особистий внесок у розвиток району та з нагоди 22-ї річниці Дня незалежності України працівникам установ Рахівщини та громадянам, праця який з часів незалежності звеличувала та піднімала район на новий рівень.

Архівним відділом райдержадміністрації було підготовлено стенд  "України Незалежна", на якому розмістили архівні документи, які засвідчили українське державотворення та столітню історію Закарпаття в складі різних держав на шляху до незалежності.

Після офіційної частини розпочався святковий концерт за участі колективів художньої самодіяльності.

Остання зміна сторінки: 23-08-2013 15:42