Наголосили на необхідності забезпечення потреб пільгової категорії населення в медикаментах

28 березня в районній лікарні провели оперативну нараду з головними лікарями та завідувачами амбулаторій.

Керував роботою голова райдержадміністрації Дмитро Андріюк.

На порядку денному розглядали питання про хід виконання Програми забезпечення медикаментами ветеранів ВВВ та виробами медичного призначення пільгової категорії населення району на 2011-2016 роки; аналіз смертності осіб в працездатному віці терапевтичного профілю; інформацію про результати медичного огляду працівників закладів охорони здоров’я; аналіз дефектури при поступленні хворих в стаціонарні відділення районної лікарні.

Очільник району наголосив на необхідності забезпечення в повному обсязі потреб пільгової категорії населення в медикаментах та підписання відповідних договорів з аптеками в населених пунктах району.

Щодо аналізу смертності осіб в працездатному віці, основною проблемою медики вбачають в надмірному вживанні алкогольних напоїв, що спричиняє різні хронічні захворювання, низький соціальний рівень забезпеченості громадян та незацікавленість громадян в проходженні щорічних медичних оглядів на зразок того, що проходять і самі працівники медичних установ, для профілактики та попередження хвороб.

Аналіз дефектури при поступленні хворих в стаціонарні відділення районної лікарні показав, що у зв’язку з відсутністю всіх умов в населених пунктах, для встановлення вірного діагнозу, часто виникає потреба в направленні громадян в районну лікарню для можливості проведення всіх необхідних досліджень та поставлення вірного діагнозу.

За результатами наради були дані відповідні доручення відділу охорони здоров’я райдержадміністрації.

Остання зміна сторінки: 28-03-2013 15:20