Завтра в ОДА представлять проект Національної транспортної Стратегії України

У четвер, 5 жовтня, о 10 годині в малому залі Закарпатської облдержадміністрації (2-й поверх) відбудеться презентація проекту Національної транспортної Стратегії України на період до 2030 року.
Участь в обговоренні документу візьмуть заступник Міністра інфраструктури з питань європейської інтеграції Віктор Довгань, керівництво Закарпатської ОДА, ключовий експерт проекту технічної допомоги ЄС «Підтримка імплементації Угоди про асоціацію та Національної транспортної стратегії» Альберт Бергонзо, представники райдержадміністрацій та міськвиконкомів, керівники обласних служб та установ.
Орієнтовний час обговорення: 10.00 – 11.30
Перед початком презентації стратегії в прес-центрі ОДА відбудеться брифінг за участі заступника Міністра інфраструктури з питань європейської інтеграції Віктора Довганя та експерта проекту технічної допомоги ЄС «Підтримка імплементації Угоди про асоціацію та Національної транспортної стратегії» Альберта Бергонзо.
Вони коротко представлять Стратегію та її основні завдання, зокрема, у плані наближення української транспортної інфраструктури до європейської, а також розкажуть про ключові інфраструктурні проекти для регіону.
Початок о 09.45
Запрошуються представники ЗМІ.