Завтра в ОДА брифінг організаторів патріотичного фестивалю

25 травня, в прес-центрі Закарпатської ОДА відбудеться брифінг організаторів Всеукраїнського фестивалю “Карпатська Україна”, який стартує у п’ятницю в Ужгороді.
Із журналістами зустрінуться: голова мистецького об’єднання «Глечик» Валерій Гладунець, начальник управління молоді та спорту Закарпатської ОДА Віталій Ерфан, голова Закарпатської обласної молодіжної ГО «Сокіл» Томаш Лелекач та голова Закарпатської філії всеукраїнсьго об’єднання «Рух захисту української мови» Ірина Гармасій.
Початок о 10.30.
Нагадаємо, 26-27 травня на Закарпатті відбудеться фестиваль”Карпатська Україна”, спрямований на вшанування героїв боротьби українського народу за незалежність і територіальну цілісність України. Його мета – виховання молодого покоління у дусі національних традицій, духовності та патріотизму; підвищення рівня знань молоді про історію створення Карпатської України 1938–1939 рр.
У програмі: виставка світлин воїнів АТО, презентація національно-патріотичної літератури; презентація традиційних ремесел; марш Героїв центральними вулицями м. Ужгород; концерт кобзарів і лірників, фольк-рок гуртів; вшанування Героїв Карпатської України на Меморіальному кладовищі січовиків Карпатської України на Верецькому перевалі; показ патріотичних художніх та документальних фільмів.
Організатори заходу: Міністерство молоді та спорту України, управління молоді та спорту Закарпатської обласної державної адміністрації, мистецьке об’єднання „Глечик”.