Завершується деклараційна кампанія

b_photoДержавна податкова інспекція у Рахівському районі  інформує , що з початку цього року свої доходи, отримані протягом 2013 року, задекларували 32 жителі Рахівського  району. Загальна сума задекларованого доходу склала  1691,4 тис. гривень. Із задекларованої суми підлягає сплаті до бюджету 41 тис. гривень.

Найбільші доходи мешканці нашого району задекларували від отриманої спадщини та подарунків, крім того, задекларовано доходи від отримання додаткових благ, продажу рухомого  та нерухомого майна.

Також нагадуємо, що кампанія декларування доходів за минулий рік завершується 30 квітня 2014 року. Тому громадянам, які отримували у 2013 році неоподатковані доходи, потрібно поквапитись з подачею декларацій.

Підстави для нарахування податкової знижки із зазначенням конкретних сум відображаються платником податку у річній податковій декларації, яка подається до 31 грудня включно наступного за звітним податкового року. Нагадуємо, якщо до кінця 2014 року громадянин не скористався правом на нарахування податкової знижки за наслідками 2013 року, таке право на наступні податкові роки не переноситься.

Декларування доходів – це індивідуальний внесок кожного в добробут свого села, селища, міста, району та держави загалом

ДПІ у Рахівському р-ні
Г У Міністерства доходів і зборів
у Закарпатській обл