Завдання влади – створити умови, щоб українці відчули, що вибори – це їх відповідальність за завтрашнє життя в Україні, – Олександр Турчинов

N4Завдання влади – створити умови, щоб українці відчули, що вибори – це їх відповідальність за завтрашнє життя в Україні. Про це заявив в.о. Президента України, Голова Верховної Ради України Олександр Турчинов у середу у передачі «Шустер LIVE».
«Наша задача – створити умови для того, щоб всі українці відчули, що вибори – це їх відповідальність за завтрашнє життя в Україні», – сказав він.
За його словами, надзвичайно важливо позбутись практики, «коли люди продають свої голоси, тому що вони продають своє майбутнє».
Керівник Парламенту наголосив, що влада все зробить для того, щоб на виборах не було жодних фальсифікацій.
«Я вже говорив про те, що ми зробимо все для того, щоб не було жодного використання адмінресурсу, що було притаманне Україні. Влада завжди робила сама собі протекцію. Цього не буде», – сказав він, додавши, що ані центральна влада, ані влада на регіональному рівні не буде впливати на вибір громадян та обмежувати його.
Окрім того, він наголосив, що президентські вибори – це ще один крок до стабілізації влади і ситуації в країні.
«Саме тому, зірвати ці вибори і спробувати тим самим довести, що в Україні немає легітимної влади – це також одна із задач, яку будуть намагатись вирішити в Кремлі», – сказав він.
«Їхні фантазії, страхи та жахи – це їх проблеми. Ми зробимо все, щоб в Україні відбулись не просто вибори, а чесні, прозорі та демократичні вибори. Тому будь-які спроби зірвати вибори матимуть жорстку відсіч з нашого боку», – підсумував він.