Закарпаття відвідали керівники УНСО

Представники УНСО відвідали Закарпаття та провели зустріч з головою Закарпатської ОДА Геннадієм Москалем. Серед низки питань, обговорено суспільно-політичну ситуацію та міжнаціональні відносини в регіоні. Зазначалося, що у світлі останніх подій (підпал офісу «Товариства угорської культури Закарпаття») все свідчить про спроби ФСБ Росії різними провокативними акціями дестабілізувати та привести до загострення міжнаціональну ситуацію в регіоні. Як наголосив Геннадій Москаль, Закарпаття являє собою приклад дружнього і мирного співіснування громадян багатьох національностей, і тому всі дії ворожих спецслужб посіяти міжнаціональну ворожнечу є марними і приреченими на провал.

Представники УНСО разом з Геннадієм Москалем, керівництвом  міста, військовослужбовцями 128-ї окремої гірсько-піхотної бригади взяли участь у пам’ятних заходах на «Пагорбі Слави» в Ужгороді, що відбулися з нагоди 3-ї річниці завершення боїв на Дебальцівському плацдармі.

Представники УНСО, об’єднані у батальйон УНСО, що входить до складу Збройних Сил України, з осені 2014 року беруть активну участь в бойових діях на Сході держави. В його лавах воюють не лише етнічні українці, а й українці багатьох інших національностей: угорці, поляки, євреї, росіяни, татари тощо. Всіх їх об’єднує патріотизм, любов до рідної землі і бажання стати на її захист.