Закарпатців закликають у неділю долучитися до спільної молитви за перемогу над агресором

06709f1313daf0eefe4fe1e8fb63e946З ініціативою проведення 2 квітня спільної молитви за перемогу над агресором і справедливий мир виступила Всеукраїнська Рада церков та релігійних організацій.
Ужгород також долучиться до спільної молитви, яка відбудеться в усіх обласних центрах України та на Софійському майдані в Києві. Захід за участі священнослужителів різних релігійних конфесій розпочнеться у неділю на площі Театральній о 15.00.
Також буде проведено молебні за звільнення полонених і в’язнів, які за вірність Україні позбавлені окупантами свободи, та за мирних мешканців Донбасу та Криму, які страждають від війни та окупації, за біженців та вимушених переселенців, що залишили рідні оселі рятуючи своє життя.