Закарпатців закликають долучитися до всеукраїнського конкурсу мультимедійних проектів “Врятувати від забуття”

Вже дев’ятий рік поспіль в країні проводитиметься Всеукраїнський конкурс мультимедійних проектів “Врятувати від забуття”. Його мета – підвищення інтересу молоді до української історії, збереження та відновлення національної пам’яті, подолання історичних міфів.
Організаторами конкурсу є Міжнародний благодійний фонд національної пам’яті України у співпраці із центральними та місцевими органами влади, Київським міським будинком учителя. Також в організації заходу беруть участь представники Інституту історії України НАН України, Кабінету Міністрів України, Спілки письменників України.
Участь у конкурсі можуть брати учні старших класів, студенти, учителі, молодіжні громадські організації та творчі спілки. На конкурс можуть подаватися як індивідуальні так і групові проекти. Участь у конкурсі здійснюється на добровільних засадах.
До участі у конкурсі приймаються мультимедійні проекти – аматорські документальні та ігрові фільми й відеоролики у форматі .avi, тривалість яких не має перевищувати 8 хвилин. Авторський текст виконується українською мовою. До роботи слід долучити окремим файлом у форматі .doc анкету. Подані на конкурс матеріали не рецензуються і не повертаються.
Конкурсні роботи та анкету учасника (учасників) слід надсилати на адресу vriatuvaty-vid-zabuttia@ukr.net до 1 грудня 2017 року. Протягом грудня 2017 року – січня 2018 року журі з числа професійних учителів, режисерів, громадських діячів опрацьовує конкурсні роботи та визначає переможців.
Відзначення переможців відбуватиметься наприкінці січня 2018 року.
Питання і уточнення щодо умов конкурсу потрібно надсилати на адресу: vriatuvaty-vid-zabuttia@ukr.net