Закарпатець увійшов до Президії Федерації плавання України

30 листопада в Києві відбулася звітно-виборча конференція Федерації плавання України за участі голова НОКУ Сергія Бубки, чемпіона світу та Європи з плавання Дениса Силантьєва та президента Європейської ліги плавання ПаолоБареллі. На заході, який пройшов на найвищому рівні, визначали керівництво Федерації на наступний термін. ПрезидентомФедерації плавання України обрали Андрія Власкова, водночас затвердилиПрезидію Федерації.
Вперше в історії українського та закарпатського плавання членом Президії став представник від Закарпаття Роберт Левицький, голова Федерації водних видів спорту Закарпатської області. Закарпатця було обрано за активну та результативну роботу обласної організації упродовж останніх 10-ти років.
У минулий склад Президії входили такі відомі плавці Сергій Фесенко, Яна Клочкова, Ніна Кожух та інші особистості, які роблять у розвиток плавання вагомийвнесок.
На конференції новообраний керівник Андрій Власковтакож тезисно озвучив головні напрямки роботи ФПУ на найближчий період. У січні 2018 р. відбудеться перше засідання Президії, яка затвердить склад виконкому Федерації плавання Українита головні напрямки діяльності на 2018 рік.