За півтора тижні дорожники планують завершити ремонт міжнародної траси «Дяково – Вилок»

7888888000jpgНа Закарпатті почато ремонт дороги М-09 «Мукачево – Рогатин», яка в межах області веде до Яблуницького перевалу. Роботи заплановано здійснити в кілька етапів, на сьогодні зроблено 2,5 кілометра дороги в районі сіл Дунковиця та Сільце Іршавського району. Дорожники прокладають суцільне асфальтове покриття, яке не ставилося тут протягом останніх 16 років.
– Цього тижня також продовжать ремонт міжнародної траси «Дяково – Вилок», що веде до кордону з Румунією, – зазначає голова ОДА Геннадій Москаль. – Роботи тут були призупинені через брак будівельних матеріалів, які надходять із центральних регіонів України. Дорожникам залишилося відремонтувати близько двох кілометрів траси, якщо дозволять погодні умови, роботи будуть здійснені протягом півтора тижня.
Нагадаємо, що дорогу «Дяково – Вилок», яка веде до єдиного вантажного пункту пропуску на українсько-румунському кордоні в межах Закарпатської області, капітально не ремонтували з часів здобуття Україною незалежності. Жахливий стан дорожнього покриття викликав постійні нарікання як місцевих мешканців (котрі минулого року навіть влаштовували акції протесту), так і іноземців. Виділення коштів на ремонт міжнародної траси домігся особисто Геннадій Москаль.