За два дні в Ужгороді стартує масштабна виставка «Книга-Фест-2017» (+Програма)

24-2524-25 травня в Ужгороді вшосте відбудеться книжкова виставка «Книга-Фест-2017».
Цьогоріч свято книги пройде в культурно-історичному центрі «Совине гніздо». У програмі фесту презентація книг закарпатських видавництв, а також видавництв з Києва, Львова, Луцька. А також творчі зустрічі, автограф сесії письменників. Серед гостей – письменник Володимир Лис, автор роману «Століття Якова», котрий отримав статус «Найкращий роман десятиліття» в національному конкурсі «Коронація слова».
Крім того, у рамках заходу відбудеться підбиття книжкового конкурсу на краще видання в 13-ти номінаціях, а також конкурс «Юний ілюстратор книги».
Урочисте відкриття книжкової виставки «Книга-Фест-2017» відбудеться в центрі «Совине гніздо» у четвер, 25 травня, о 10.00.

Детальна програма додається.