Яку інформацію запитували у Рахівської РДА протягом 2017 року?

Робота із запитами про доступ до публічної інформації у Рахівській районній державній адміністрації проводиться згідно вимог Закону України ,,Про доступ до публічної інформації”.

Станом на 01.01.2018 року до Рахівської районної державної адміністрації надійшло 37 запитів: письмових – 7, електронних – 30, факсом – 0, телефоном – 0, усних – 0.

За категорією запитувачів: фізичні особи – 19, юридичні особи – 4, об’єднання громадян – 14.

Запитували інформацію з питань:

– пільгового перевезення;

– публічних закупівель;

– безоплатної передачі вільних земельних ділянок;

– участі у спортивних змаганнях;

– інклюзивного навчання у школах району;

– державної служби і керівництва РДА;

– функціонування центрів допомоги постраждалим від насильства;

– трудової міграції;

– інвестиційного проекту ,,Свидовець”, надання детального плану;

– комунальної інфраструктури району;

– житлового фонду і будівництва в районі;

– доходів і витрат бюджету;

– будівництва міні-ГЕС;

– реалізації проектів, які фінансуються ЄС.

Стан розгляду запитів на публічну інформацію:

Всі запити своєчасно розглянуті, запитувачам інформації надано обґрунтовані відповіді по суті, у встановлений законодавством 5-денний термін, та вказаний запитувачами спосіб.

Ряд запитів на інформацію направлені належним розпорядникам запитуваної інформації, відповідно до ст. 22 Закону України від 13.01.2011 № 2939-ІV ,,Про доступ до публічної інформації”.

Отримати публічну інформацію може кожен бажаючий, надіславши листа-запита  за адресою: 90600, Закарпатська область, м. Рахів, вул. Миру, буд.1; або на електронну адресу: rda_rakhiv@ukr.net; чи зателефонувавши на номер (03132) 2-51-57 в робочий час: з понеділка по п’ятницю з 08-00 до 17-00 год., обідня перерва – 12-00 – 13-00 год.

Відділ зв’язків з громадськими організаціями, засобами масової інформації

та з питань внутрішньої політики апарату РДА