Вже більше 500 платників Рахівщини працюють в «Електронному кабінеті»

mindohodov_ukraineЗ початку 2014 року персональне робоче місце  у новому електронному сервісі «Електронний кабінет платника податків» облаштували вже більше 500 представників бізнесу Рахівщини. В експлуатацію даний сервіс було впроваджено нещодавно – з  грудня 2013 року.

Серед різноманітних можливостей цього сервісу платники поки що здебільшого обирають «Формування і подання податкової звітності». Ймовірно, згодом користувачі позитивно оцінять можливості дистанційно перевіряти розрахунки з бюджетом, прогнози щодо платежів до кінця поточного року та отримувати автоматичні нагадування про граничні терміни подання документів та сплати податків.

На сьгодні у районі податкову звітність засобами телекомунікаційного зв’язку надають  100 % платників ПДВ та 96 % страхувальників (звітність з ЄСВ).

Нагадуємо, що увійти до Електронного кабінету можна за адресою kpp.minrd.gov.ua або за гіперпосиланням «Електронний кабінет платника податків» на порталі Міндоходів. Для цього потрібно авторизуватися за допомогою електронного цифрового підпису

 

ДПІ у Рахівському р-ні

Г У Міністерства доходів і зборів

у Закарпатській обл