Виставка-конкурс свійських тварин ,,Моє ґаздівство’’ відбулася у Великому Бичкові

У Великому Бичкові, 23 вересня, вперше відбулася виставка-конкурс свійських тварин ,,Моє ґаздівство’’.
Представники фермерських і особистих селянських господарств району могли не лише представити різні породи курей, індиків, голубів, кролів, фазанів, овець, кіз, буйволів та коней, яких виростили самі, а й продати їх.
Виставка свійських тварин на Рахівщині за часи незалежності України організовується вперше. Ініціатором ярмарку виступив голова Рахівської районної державної адміністрації Павло Басараба.
– Надалі плануємо проводити подібні заходи, на яких будуть представлені найкращі породи тварин та сподіваємося, що такі ярмарки стануть традиційними, – поділився намірами голова держадміністрації Павло Басараба.
Участь у виставці-конкурсі свійських тварин взяли професіонали, котрі займаються розведенням конкретних порід тварин. Всі учасники заходу отримали від Рахівської РДА корми-добавки, а представник фірми ,,PURINO” в Закарпатській області Василь Мартинич нагородив учасників виставки-ярмарку фірмовими зонтиками, термос-кружками та блокнотами.

Рахівська районна державна адміністрація висловлює щиру подяку Великобичківській селищній раді за підтримку та сприяння в організації заходу.