Викладачі Мукачівського аграрного коледжу відвідали передові господарства Закарпатської області

Новітні технології вирощування плодових культур в передових господарствах Закарпатської області вивчали викладачі агрономічного відділення Мукачівського аграрного коледжу. Виїздний науково-практичний семінар відбувся за сприяння директора департаменту агропромислового розвитку Закарпатської ОДА Юрія Лесьо.
Кращі господарства області, де вирощують багаторічні плодові культури є базою проходження виробничої практики для фахівців з садівництва та виноградарства. Тож викладачі також ознайомилися з досвідом господарств, застосуванням новітніх технологій вирощування, а також обговорили шляхи співробітництва господарств з навчальним закладом.
Як розповів Юрій Лесьо, на початок року в області у всіх категоріях господарств нараховується майже 15 тисяч гектар плодово-ягідних насаджень, у тому числі у товарному сільськогосподарському виробництві – більше 2-х тисяч. Впродовж останніх двох років в області створено півтори тисячі гектарів багаторічних насаджень, зокрема тисяча гектарів засаджено горіхоплідними культурами, 170 гектарів – садами, більше 20 гектарів складають виноградники та ягідники. Посадку здійснили товариства та фермерські господарства на території Ірашавського, Ужгородського, Мукачівського та Хустського районів.