Видовищні змагання різьбярів та відкриття «Алеї різьби» відбудуться цими вихідними на Рахівщині

У суботу, 11 листопада, у селищі Великий Бичків на Рахівщині відбудеться фестиваль-змагання «Битва різьбярів». На гостей очікує цікаве й унікальне дійство – 20 талановитих різьбярів з різних куточків України змагатимуться за головні трофеї турніру. Серед учасників імениті різьбярі Василь Ропчук (смт Ясіня, Рахівський район), Микола Глеба (с. Кушниця, Іршавський район), Роман Дацко (м. Львів), Василь Семко (смт Перегінське, Ів.-Франківська область), Назар Гринюк (м. Косів, Ів.-Франківська область) та ін.

Також у рамках заходу буде урочисто відкрито єдину в Європі «Алею різьби», яку напередодні учасники змагань виготовлятимуть на території місцевої школи-інтернату. Окрім того, у рамках свята відбудеться ярмарок-виставка виробів різьбярства, коренепластики та деревообробних інструментів, передбачено насичену концертно-розважальну програму, конкурси та гуляння.