Всесвітній День волонтера, День Збройних сил України і День місцевого самоврядування відзначили на Рахівщині

06 грудня в Рахівській РДА відзначили одразу три свята – Всесвітній День волонтера, День Збройних сил України і День місцевого самоврядування.

З нагоди цих святкових подій у сесійному залі Рахівської районної ради відбулися урочисті заходи за участі керівників району – першого заступника голови РДА Віктора Турока, голови райради Василя Дана, а також міського голови Віктора Медвідя і військового комісара Василя Гаджеги.

Захід розпочали з хвилини мовчання за полеглими на війні рахів’янами. Учні загальноосвітніх шкіл міста поклали квіти до меморіальних дошок, які встановлені на будівлях ЗОШ № 1 і 2 м. Рахів.

У зв’язку з відзначенням Дня Збройних сил України, військовослужбовців, які захищали українську землю на сході, нагородили спільними грамотами Рахівських адміністрації і райради.

Подякували за підтримку і самі військові, керівник громадської організації ,,Спілка учасників антитерористичної операції ,,Рахівський Едельвейс”, вручив ряд подяк.

Не забули і про волонтерів, які вже не перший рік допомагають бійцям, нагородивши їх спільними грамотами.

З нагоди Дня місцевого самоврядування, яке відзначають в Україні 7 грудня, відзначили кращих представників органів місцевого самоврядування району, чия професійність та досвід, а також творче ставлення до виконання своїх обов’язків сприяють розбудові та розвитку Рахівщини.