Водопостачання у Рахові відновлять до 14.00 години

Сьогодні вранці, 18 вересня, голова Рахівської районної державної адміністрації Павло Басараба скликав термінове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій при РДА, яка розглянула питання першочергових заходів ліквідації наслідків негоди у Рахівському районі.

Як уже повідомлялося, вчора, близько 19.00 год. через зливу та буревій на території Рахівщини було перекрито автодорожнє сполучення – вітром повалено дерева. Це також спричинило затримку руху поїзда ,,Рахів-Коломия” на 15 хвилин. Внаслідок негоди обірвало лінії електропередач. За інформацією ,,Рахівського РЕМ”, без світла залишається 16 населених пунктів. В місті Рахів електропостачання відновлено частково – до 14.00 год. відновлять постачання електроенергії і до міського водоканалу, оскільки місто, наразі, без води.

Також, буревієм пошкоджено покрівлі будівель в приватному секторі та закладах освіти, охорони здоров’я, соціальної сфери. З деякими селами досі не відновлений телефонний зв’язок – мережа ,,Life” не працює, ,,Київстар” – працює тільки у частині населених пунктів, тому конкретніша ситуація щодо наслідків негоди з ними уточнюється. До райлікарні потрапило троє постраждалих від негоди з легкими ушкодженнями. Їм надано всю необхідну допомогу. Потреби у госпіталізації не було.

На території району працюють спеціальні комісії, сума завданих збитків підраховується.