Внесення змін до облікової картки фізичної особи – платника податків

ДПІ у Рахівському районі нагадує, що відповідно до п. 70.7 ст. 70 Податкового кодексу України та п.1 розділу IX Положення про реєстрацію фізичних осіб у Державному реєстрі фізичних осіб – платників податків, затвердженого наказом Міністерства доходів і зборів України від 10.12.2013 № 779, при зміні прізвища фізичні особи – платники податків протягом місяця з дня зміни зобов’язані надати відомості відповідному контролюючому органу шляхом подання заяви за формою № 5ДР для внесення змін до облікової картки фізичної особи – платника податків.

Фізична особа – платник податків, яка отримала паспорт нового зразка, при подачі заяви  зобов’язана пред’явити відповідному контролюючому органу:

–  паспорт громадянина України у формі картки;

–  довідку про внесення інформації до Єдиного державного демографічного реєстру (далі – Реєстр) та видані документи, що складається у формі витягу з Реєстру;
–  довідку про реєстрацію місця проживання, видану органом реєстрації, якщо після формування витягу з Реєстру змінилися дані щодо місця проживання особи, про що була видана відповідна довідка.

За матеріалами ДПІ у Рахівському районі