Вітання Президента з нагоди Всеукраїнського Свята подяки

Шановні співвітчизники!
Прийміть сердечні вітання з нагоди Всеукраїнського Свята подяки, відзначення якого у столиці вже вдруге стає доброю традицією для України.
У цей день ми дякуємо Богові за спасіння, за все, що у нас є, за ті плоди життя, якими обдаровує Всевишній. Свято Подяки єднає нас із багатьма народами світу, адже вдячність – це одна з важливих людських якостей та християнських чеснот, що сповнює душу та серце любов’ю.
Дякуймо Богові за справжню свободу, яку нам вдалося зберегти у цих непростих умовах війни  – у тому числі свободу віросповідань. Саме тому в Україні вільно розвиваються усі релігійні конфесії, триває створення єдиної автокефальної православної церкви, а минулого року ми відзначали 500-річчя Реформації на державному рівні.
Сьогодні Україна переживає непрості часи. Агресор хоче відібрати не лише нашу землю, зусилля ворога спрямовані на розпалювання протистояння і ворожнечі між українцями. Протистояти цьому ми зможемо не лише військовою міццю, але й спільною молитвою за нашу Вітчизну.
Вірю, що разом з Богом ми пройдемо це випробування, якщо будемо діяти, як заповів святий апостол Павло: “Через це візьміть повну Божу зброю, щоб могли ви дати опір дня злого, і, все виконавши, витримати. Отже, стійте, підперезавши стегна свої правдою, і зодягнувшись у броню праведности і взувши ноги в готовість Євангелії миру. А найбільш над усе візьміть щита віри, яким зможете погасити всі огненні стріли лукавого.»

Бажаю усім твердої і незламної віри в Бога, в Його силу і в нашу спільну перемогу.