«Військова служба за контрактом дає перспективи і тільки лінивий не хоче їх бачити», – заступник командира 128 ОГПБ

200117Про життя легендарної 128-ї бригади та її поповнення військовими-контрактниками закарпатцям розповіли заступник військового комісара Закарпатського обласного військового комісаріату підполковник Юрій Величканич та заступник командира 128 ОГПБ полковник Євген Бондар.

У програмі «Про головне» телеканалу Тиса-1 вони розказали про вихід закарпатських військових із зони АТО на відновлення бойової здатності, життя підрозділу в тилу, підготовку особового складу тощо. Окрему увагу звернули на поповнення особовим складом, підготовку спеціалістів та особливості військової служби за контрактом у складі бригади.

«Не треба пасувати, прийдіть і спочатку спробуйте, що це – військова служба за контрактом. Це та ж сама робота, яка дає перспективи і тільки лінивий не хоче їх бачити», – повідомив Євген Бондар.

Про хід кампанії з відбору на військову службу за контрактом на території області розповів підполковник Юрій Величканич.

«З 2012 по 2014 рік у нас уклали контракт близько 400 закарпатців. За 2016 рік це близько 600 чоловік. Враховуючи специфіку Закарпаття це непоганий показник, який свідчить про зацікавленість професією військового», – зазначив він.

Детальніше про особливості військової служби за контрактом та життя 128 ОГПБ дивіться у програмі «Про головне» телеканалу Тиса-1.