Відомості про стан проходження перевірки передбаченої Законом України “Про очищення влади” (діючий)

 

  №

Дата початку перевірки П.І.Б. особи, щодо якої здійснюється перевірка/результат перевірки

 

Посада на яку претендує/призначений Копія заяви про перевірку Копія Декларації
1. 23.03.2015 Бендик Лариса Василівна Начальник юридичного відділу апарату РДА завантажити завантажити
2. 23.03.2015 Вайнагій Олена Миколаївна Директор районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді завантажити  завантажити
3. 23.03.2015 Васильовка Вікторія Степанівна Начальник відділу зв’язків з громадським організаціями, засобами масової інформації та з питань внутрішньої політики апарату РДА завантажити завантажити
4. 23.03.2015 Приймаченко Наталія Іванівна Завідувач сектору кадрової роботи апарату РДА  завантажити завантажити
5. 23.03.2015 Руснак Володимир Михайлович Завідувач сектору надання адміністративних послуг РДА завантажити завантажити
6. 23.03.2015 Шмоцер Тетяна Михайлівна Завідувач сектору контролю апарату РДА завантажити завантажити
7. 23.03.2015 Ігнатюк Дмитро Миколайович  Начальник відділу агропромислового розвитку РДА  завантажити  завантажити
8. 23.03.2015 Спасюк Марія Юріївна  Начальник управління соціального захисту населення РДА  завантажити  завантажити
9. 24.03.2015 Кухар Ганна Йосипівна  Начальник архівного відділу РДА  завантажити завантажити
10. 24.03.2015 Боднарчук Олександр Вікторович  Начальник відділу містобудування та архітектури РДА  завантажити завантажити
11. 24.03.2015 Севч Оксана Іванівна  Начальник управління освіти, молоді та спорту РДА  завантажити  завантажити
12. 24.03.2015 Даскало Ганна Михайлівна  Завідувач сектору опіки, піклування та усиновлення служби у справах дітей РДА  завантажити  завантажити
13. 24.03.2015 Закурена Наталія Адальбертівна   Начальник відділу ведення Державного реєстру виборців апарату РДА    завантажити   завантажити
14. 24.03.2015 Микуляк Марія Олексіївна Начальник загального відділу апарату РДА  завантажити  завантажити
15. 25.03.2015 Ключівська Олеся Михайлівна Начальник відділу у справах сім’ї, молоді та спорту РДА  завантажити  завантажити
16. 25.03.2015 Горан Мар’яна Михайлівна  Відділ фінансово-господарського забезпечення  апарату РДА  завантажити  завантажити
17. 25.03.2015 Ластовичак Олена Миколаївна  Начальник фінансового управління РДА   завантажити завантажити
18. 26.03.2015 Кокіш Олена Павлівна  Начальник служби у справах дітей РДА   завантажити   завантажити
19. 26.03.2015 Турок Віктор Степанович Заступник голови РДА  завантажити  завантажити
20. 27.03.2015 Неміш Василь Іванович  Завідувач сектору взаємодії з правоохоронними органами, оборонної та мобілізаційної роботи апарату РДА  завантажити  завантажити
21. 27.03.2015 Рущак Дмитро Дмитрович  Начальник відділу туризму та зовнішньоекономічної діяльності управління економічного розвитку і торгівлі РДА  завантажити  завантажити
22. 27.03.2015 Савляк Ірина Пилипівна  Завідувач сектору контролю апарату РДА  завантажити  завантажити
23. 27.03.2015 Тернущак Валентина Павлівна Керівник апарату РДА  завантажити  завантажити
24. 27.03.2015 Тимощук Сергій Анатолійович  Завідувач сектору з питань цивільного захисту населення РДА  завантажити завантажити 
25. 27.03.2015 Шепета Володимир Леонідович  Начальник відділу культури апарату РДА  завантажити  завантажити
26. 27.03.2015 Штефура Михайло Михайлович  Завідувач сектору інфраструктури, житлово-комунального господарства та будівництва РДА  завантажити  завантажити
 27.  27.03.2015 Шундерюк Жанна Миколаївна  Начальник відділу бухгалтерського обліку та автоматизованої обробки інформації УСЗН РДА  завантажити  завантажити
 28.  27.03.2015 Шемота Марія Юріївна  Завідувач сектору прийому заяв і документів відділу соціальних допомог і компенсацій УСЗН РДА  завантажити  завантажити
 29.  27.03.2015 Рачинська Людмила Миколаївна  Завідувач сектору виплат допомог відділу надання соціальних допомог і компенсацій УСЗН РДА  завантажити  завантажити
 30.  27.03.2015 Олашин Наталія Павлівна  Начальник відділу обслуговування інвалідів, ветеранів війни, праці та постраждалих внаслідок аварії на ЧАЕС УСЗН РДА  завантажити  завантажити
 31.  27.03.2015 Манілець Ганна Іванівна  Начальник відділу персоніфікованого обліку та обслуговування пільгових категорій населення, сім’ї та жінок УСЗН РДА завантажити  завантажити
 32.  27.03.2015 Катеринюк Мар’яна Василівна  Начальник відділу-юристконсульт кадрової та правової роботи УСЗН РДА  завантажити  завантажити
 33.  27.03.2015 Ількович Ганна Василівна  Завідувач сектору нагляду за правильністю призначення та виплати пенсії УСЗН РДА  завантажити  завантажити
 34.  27.03.2015 Грицак Ростислав Михайлович  Начальник відділу соціальних допомог та компенсацій УСЗН РДА  завантажити  завантажити
 35.  27.03.2015 Годван Валентина Петрівна  Завідувач сектору прийняття рішень відділу соціальних допомог УСЗН РДА  завантажити  завантажити
 36.  27.03.2015 Богачук Василь Володимирович  Начальник відділу праці та соціальних зв’язків УСЗН РДА завантажити  завантажити
 37.  30.03.2015 Маркітан Інна Миколаївна  Завідував сектору – головний державний соціальний інспектор УСЗН РДА  завантажити  завантажити
 38.  30.03.2015 Колачук Олена Юріївна  Завідувач сектору нагляду за правильністю призначення та виплати пенсій УСЗН РДА  завантажити  завантажити
 39.  30.03.2015 Дуб’юк Олеся Михайлівна  Начальник відділу обслуговування інвалідів, ветеранів війни, праці та постраждалих внаслідок аварії на ЧАЕС УСЗН РДА  завантажити

завантажити

 40.  21.04.2015 Булеца Віталій Віталійович Завідувач сектор взаємодії з правоохоронними органами, оборонної та мобілізаційної роботи апарату РДА  завантажити завантажити
 41.  21.04.2015 Дячук Віталій Ілліч

  Начальник організаційного відділу апарату РДА

 завантажити  завантажити
 42.  20.05.2015 Карабчук Світлана Андріївна  Спеціаліст І категорії служби у справах дітей РДА завантажити  завантажити
 43.  02.06.2015 Балота Іван Іванович  Адміністратор центру надання адміністративних послуг РДА  завантажити  завантажити
 44.  02.06.2015 Боднар Іван Васильович  Заступник начальника управління соціального захисту населення РДА завантажити завантажити
 45.  02.06.2015 Жуківська Світлана Володимирівна   Державний адміністратор сектору надання адміністративних послуг РДА  завантажити  завантажити
 46.  02.06.2015 Франц Галина Миколаївна  Заступник начальника управління соціального захисту населення РДА  завантажити  завантажити
 47.  02.06.2015 Баранюк Ганна Іванівна Головний спеціаліст відділу контролю, обліку та фінансового забезпечення фінансового управління РДА  завантажити завантажити
 48. 02.06.2015 Боднар Петро Іванович   Провідний спеціаліст відділу контролю, обліку та фінансового забезпечення фінансового управління РДА завантажити  завантажити
 49.  02.06.2015 Грегірчак Віталій Миколайович  Головний спеціаліст відділу доходів та галузей виробничої сфери фінансового управління РДА  завантажити  завантажити
 50.  02.06.2015 Джупенюк Леся Романівна   Головний спеціаліст відділу контролю, обліку та фінансового забезпечення фінансового управління РДА  завантажити  завантажити
 51.  02.06.2015 Корадіні Едіта Антонівна   Начальник відділу контролю, обліку та фінансового забезпечення фінансового управління РДА  завантажити  завантажити
 52.  02.06.2015 Олашин Лариса Іванівна   Головний спеціаліст  фінансового управління РДА  завантажити  завантажити
 53.  02.06.2015 Тулик Мар’яна Миколаївна   Головний спеціаліст бухгалтерського відділу фінансового управління РДА  завантажити завантажити
 54. 02.06.2015 Чорниш Віталія Миколаївна  Начальник бюджетного відділу фінансового управління РДА  завантажити  завантажити
 55. 02.06.2015 Штефанюк Гізелла Володимирівна   Головний спеціаліст бюджетного відділу фінансового управління РДА  завантажити  завантажити
 56. 04.06.2015 Писар Василь Васильович  Заступник начальника відділу освіти РДА  завантажити  завантажити
 57. 04.06.2015 Долженко Галина Анатоліївна  Заступник начальника управління економічного розвитку і торгівлі РДА  завантажити завантажити
 58. 08.06.2015 Рогожан Роман Іванович   Заступник начальника-начальник відділу доходів та фінансів галузей виробничої сфери фінансового управління РДА  завантажити  завантажити
 59. 10.06.2015 Будлянська Світлана Петрівна  Спеціаліст І категорії відділу ведення Державного реєстру виборців апарату РДА завантажити  завантажити
 60. 10.06.2015 Валькіна Наталія Дмитрівна   Головний спеціаліст відділу кадрової роботи апарату РДА завантажити  завантажити
 61. 10.06.2015 Вознюк Галина Дмитрівна  Провідний спеціаліст сектору інфраструктури, житлово-комунального господарства та будівництва РДА  завантажити  завантажити
 62. 10.06.2015 Мельніченко Любов Анатоліївна  Спеціаліст І категорії сектору опіки, піклування та усиновлення служби у справах дітей РДА  завантажити  завантажити
 63. 10.06.2015 Седлак Вікторія Олександрівна  Спеціаліст І категорії відділу зв’язків з громадськими організаціями, засобами масової інформації та з питань внутрішньої політики апарату РДА  завантажити  завантажити
 64. 10.06.2015 Сенько Віталій Віталійович  Головний спеціаліст відділу туризму та зовнішньоекономічної діяльності управління економічного розвитку і торгівлі РДА  завантажити  завантажити
 65. 10.06.2015 Лета Оксана Василівна  Головний бухгалтер відділу агропромислового розвитку РДА  завантажити завантажити
 66. 10.06.2015 Швайгер Андріяна Йосипівна   Провідний спеціаліст відділу агропромислового розвитку РДА  завантажити завантажити
 67. 10.06.2015 Горбач Олена Юріївна  Спеціаліст І категорії загального відділу апарату РДА  завантажити  завантажити
 68. 10.06.2015 Гиндрюк Ярослав Михайлович  Головний спеціаліст відділу ведення Державного реєстру виборців апарату РДА  завантажити  завантажити
 69. 10.06.2015 Карабчук Марія Василівна  Провідний спеціаліст сектору кадрової роботи апарату РДА  завантажити  завантажити
 70. 10.06.2015 Кабаль Олена Василівна   Провідний спеціаліст архівного відділу РДА  завантажити  завантажити
 71. 10.06.2015 Метнечук Наталія Юріївна  Головний спеціаліст організаційного відділу РДА  завантажити  завантажити
 72. 10.06.2015 Янчук Ольга Романівна  Провідний спеціаліст сектору контролю апарату РДА  завантажити  завантажити
 73. 10.06.2015 Ворохта Наталія Павлівна  Головний спеціаліст управління освіти, молоді та спорту РДА  завантажити  завантажити
 74. 11.06.2015 Бузак Іванна Юріївна  Спеціаліст І категорії відділу зв’язків з громадськими організаціями, засобами масової інформації та з питань внутрішньої політики апарату РДА  завантажити  завантажити
 75. 11.06.2015 Дзвінчук Ольга Олександрівна  Провідний спеціаліст відділу ведення Державного реєстру виборців апарату РДА  завантажити  завантажити
 76. 11.06.2015 Зейкан Василь Васильович  Головний спеціаліст з питань містобудівного кадастру відділу містобудування та архітектури РДА  завантажити  завантажити
 77. 11.06.2015 Савляк Інна Іванівна  Головний спеціаліст відділу культури РДА  завантажити  завантажити
 78. 11.06.2015 Сафтюк Ігор Васильович  Спеціаліст І категорії юридичного відділу апарату РДА  завантажити  завантажити
 79. 15.06.2015 Брехлічук Павло Павлович  Провідний спеціаліст відділу охорони здоров’я РДА  завантажити  завантажити
 80. 15.06.2015 Кобаса Наталія Юріївна  Головний спеціаліст відділу соціально-економічного аналізу і торгівлі управління економічного розвитку і торгівлі РДА  завантажити  завантажити
 81. 15.06.2015 Котлан Іванна Юріївна  Головний спеціаліст сектору опіки, піклування і усиновлення служби у справах дітей РДА  завантажити  завантажити
 82. 15.06.2015 Юрак Діана Володимирівна  Спеціаліст І категорії архівного відділу РДА  завантажити  завантажити
 83. 16.06.2015 Ластовичак Марія Іванівна  Головний спеціаліст сектору опіки, піклування та усиновлення служби у справах дітей РДА  завантажити  завантажити
 84. 16.06.2015 Юришинець Тетяна Василівна  Головний спеціаліст відділу фінансово-господарського забезпечення апарату РДА  завантажити  завантажити
 85. 16.06.2015 Дем’ян Марія Іванівна  Головний спеціаліст відділу культури РДА  завантажити  завантажити
 86. 16.06.2015 Штефанюк Олександр Петрович  Спеціаліст І категорії сектору взаємодії з правоохоронними органами, оборонної та мобілізаційної роботи апарату РДА  завантажити  завантажити
 87. 16.06.2015 Олашин Марія Іванівна  Спеціаліст І категорії відділу охорони здоров’я РДА  завантажити  завантажити
 88. 19.06.2015 Червак Тетяна Семенівна  Головний спеціаліст юридичного відділу апарату РДА  завантажити  завантажити
 89. 12.06.2015 Вершлер Вікторія Іванівна  Головний спеціаліст сектору прийняття рішень відділу соціальних допомог та компенсацій УСЗН РДА  завантажити  завантажити
 90. 12.06.2015 Ворохта Олена Миколаївна  Головний спеціаліст відділу бухгалтерського обліку та автоматизованої обробки інформації УСЗН РДА  завантажити  завантажити
 91. 12.06.2015 Гулин (Ількович) Марія Василівна   Головний спеціаліст сектору виплати відділу соціальних допомог та компенсацій УСЗН РДА  завантажити  завантажити
 92. 12.06.2015 Зварич Марія Василівна   Спеціаліст І категорії сектору виплати відділу соціальних допомог та компенсацій УСЗН РДА  завантажити  завантажити
 93. 12.06.2015 Йонаш Марія Василівна  Провідний спеціаліст сектору прийому заяв і документів відділу соціальних допомог та компенсацій УСЗН РДА  завантажити  завантажити
 94. 12.06.2015 Кабаль Степан Миколайович  Головний спеціаліст відділу праці та соціальних зв’язків  УСЗН РДА  завантажити  завантажити
 95. 12.06.2015 Ключівський Іван Кирилови   Головний спеціаліст з питань нормування, продуктивності праці, соціального партнерства альтернативної служби УСЗН РДА  завантажити  завантажити
 96. 12.06.2015 Кокирч Марія Василівна  Провідний спеціаліст сектору прийняття рішень  відділу соціальних допомог та компенсацій УСЗН РДА  завантажити  завантажити
 97. 12.06.2015 Молдавчук Марія Михайлівна   Спеціаліст І категорії сектору прийняття рішень  відділу соціальних допомог та компенсацій УСЗН РДА  завантажити  завантажити
 98. 12.06.2015 Николайчук Марина Василівна   Провідний спеціаліст сектору прийняття рішень  відділу соціальних допомог та компенсацій УСЗН РДА  завантажити  завантажити
 99. 12.06.2015 Попович Алла Василівна  Головний спеціаліст-координатор сектору прийому заяв і документів відділу соціальних допомог та компенсацій УСЗН РДА  завантажити  завантажити
 100. 12.06.2015 Романюк Любов Іванівна  Спеціаліст І категорії сектору виплати відділу соціальних допомог та компенсацій УСЗН РДА  завантажити  завантажити
 101. 12.06.2015 Семенюк Іван Михайлович  Головний спеціаліст відділу бухгалтерського обліку та автоматизованої обробки інформації УСЗН РДА  завантажити  завантажити
 102. 12.06.2015 Титор Оксана Василівна   Спеціаліст І категорії сектору виплати відділу соціальних допомог та компенсацій УСЗН РДА  завантажити  завантажити
 103. 12.06.2015 Турусов Сергій Володимирович   Головний спеціаліст відділу бухгалтерського обліку та автоматизованої обробки інформації УСЗН РДА  завантажити  завантажити
 104. 12.06.2015 Федак Мар’яна Василывна  Провідний спеціаліст відділу персоніфікованого обліку та обслуговування пільгових категорій населення, сім’ї та жінок УСЗН РДА  завантажити  завантажити
 105. 12.06.2015 Фіріщак Олена Іванівна   Спеціаліст І категорії сектору прийняття рішень відділу соціальних допомог та компенсацій УСЗН РДА  завантажити  завантажити
 106. 12.06.2015 Штайгер Олена Володимирівна   Державний соціальний інспектор УСЗН РДА  завантажити  завантажити
 107. 12.06.2015 Штодлер Марія Юріївна  Спеціаліст І категорії  сектору виплати відділу соціальних допомог та компенсацій УСЗН РДА  завантажити  завантажити
 108. 15.06.2015 Геф’юк Марина Юріївна  Головний спеціаліст відділу інвалідів, ветеранів війни, праці та постраждалих внаслідок аварії на ЧАЕС УСЗН РДА  завантажити  завантажити
 109. 16.06.2015 Лапчак Ольга Миколаївна  Провідний спеціаліст-архіваріус сектору прийому заяв і документів відділу соціальних допомог та компенсацій УСЗН РДА  завантажити  завантажити
 110. 16.06.2015 Мініх Агнеса Томашівна  Провідний спеціаліст сектору прийняття рішень відділу соціальних допомог та компенсацій УСЗН РДА  завантажити  завантажити
 111. 16.06.2015 Томашук Наталія Іванівна   Головний спеціаліст сектору виплати відділу соціальних допомог та компенсацій УСЗН РДА  завантажити  завантажити
 112. 18.06.2015 Карабінюк Тетяна Юріївна   Спеціаліст І категорії сектору прийняття рішень відділу соціальних допомог та компенсацій УСЗН РДА  завантажити  завантажити
 113. 18.06.2015 Ковбаснюк Тетяна Василівна  Спеціаліст І категорії по роботі із зверненнями відділу кадрової та правової роботи УСЗН РДА  завантажити  завантажити
 114. 19.06.2015 Кирн Леся Олексіївна

 Головний спеціаліст відділу персоніфікованого обліку та обслуговування пільгових категорій населення, сім’ї та жінок УСЗН РДА

 завантажити  завантажити
 115. 19.06.2015 Шемота Таліна Анатоліївна  Головний спеціаліст сектору нагляду за правильністю призначення та виплати пенсії УСЗН РДА  завантажити  завантажити
 116. 19.06.2015 Митрюк Неля Василівна  Спеціаліст І категорії відділу бухгалтерського обліку та автоматизованої обробки інформації УСЗН РДА  завантажити  завантажити
 117. 22.06.2015 Липчак Віталій Юрійович  Провідний спеціаліст відділу обслуговування інвалідів, ветеранів війни,  праці та постраждалих внаслідок аварії на ЧАЕС УСЗН РДА  завантажити  завантажити
 118. 22.06.2015 Дуб’юк Марія Миколаївна   Спеціаліст І категорії відділу персоніфікованого обліку та обслуговування пільгових категорій населення, сім’ї та жінок УСЗН РДА  завантажити  завантажити
 119. 22.06.2015 Липитчук Олена Ярославівна   Головний спеціаліст відділу кадрової та правової роботи УСЗН РДА  завантажити  завантажити
 120. 22.06.2015 Титарчук Лілія Михайлівна   Головний спеціаліст відділу персоніфікованого обліку та обслуговування пільгових категорій населення, сім’ї та жінок УСЗН РДА  завантажити  завантажити
 121. 22.06.2015 Юраш Валентина Василівна  Провідний спеціаліст сектору прийому заяв і документів відділу соціальних допомог і компенсацій УСЗН РДА  завантажити  завантажити
 122. 29.07.2015 Медвідь Віктор Васильович  Начальник відділу охорони здоров’я РДА  завантажити  завантажити
 123. 29.07.2015 Білічак Наталія Георгіївна Провідний спеціаліст управління освіти, молоді та спорту РДА  завантажити  завантажити
 124. 24.03.2016 Бендак Вікторія Золтанівна  Головний спеціаліст відділу персоніфікованого обліку та обслуговування пільгових категорій населення, сім’ї та жінок УСЗН РДА  завантажити  завантажити
 125.  24.03.2016 Бройса Марина Василівна  Спеціаліст І категорії сектору прийняття рішень відділу соціальних допомог та компенсацій  УСЗН РДА  завантажити  завантажити
 126.  24.03.2016 Гаврилів Наталія Володимирівна  Провідний спеціаліст відділу персоніфікованого обліку та обслуговування пільгових категорій населення, сім’ї та жінок УСЗН РДА  завантажити  завантажити
 127.  24.03.2016 Ємченко Ольга Ярославівна  Заступник начальника відділу персоніфікованого  обліку та обслуговування пільгових категорій населення, сім’ї та жінок УСЗН РДА  завантажити  завантажити
 128. 24.03.2016 Курін Світлана Ярославівна  Головний спеціаліст відділу бухгалтерського обліку та автоматизованої обробки інформації УСЗН РДА  завантажити  завантажити
 129. 24.03.2016 Максимчук Наталія Василівна  Заступник начальника відділу соціальних допомог та компенсацій  УСЗН РДА  завантажити  завантажити
 130. 24.03.2016 Сов’як Вікторія Юріївна  Державний соціальний інспектор УСЗН РДА  завантажити  завантажити
 131. 24.03.2016 Томенюк Мар’яна Іванівна   Головний спеціаліст відділу персоніфікованого обліку та обслуговування пільгових категорій населення, сім’ї та жінок УСЗН РДА  завантажити  завантажити
 132. 24.03.2016 Шушман Ірина Володимирівна   Спеціаліст І категорії відділу персоніфікованого обліку та обслуговування пільгових категорій населення, сім’ї та жінок УСЗН РДА  завантажити  завантажити
 133. 24.03.2016 Кокирч Ганна Юріївна   Спеціаліст І категорії  відділу соціальних допомог та компенсацій УСЗН РДА  завантажити  завантажити