Відомі результати обласного відбіркового туру фестивалю-конкурсу “Барви життя”

В Ужгороді проходив відбірковий тур обласного етапу Всеукраїнського фестивалю-конкурсу творчості осіб з обмеженими фізичними можливостями “Барви життя”.

На сцені й у фойє Закарпатського академічного обласного театру ляльок концертом і художньою виставкою понад півсотні учасників із різних районів демонстрували свої літературні, вокальні, музичні, хореографічні таланти, а також здобутки в декоративно-прикладному, образотворчому та фотографічному мистецтвах.

Відкрили свято творчості й тепло привітали конкурсантів заступник директора департаменту соціального захисту населення Закарпатської ОДА Віктор Мацола та головний спеціаліст управління культури Закарпатської ОДА Вікторія Фролова, наголосивши, що рік у рік учасники фестивалю-конкурсу діляться власними “барвами життя” незмінно щиро та щодалі майстерніше.

Творчість учасників оцінювали: головний спеціаліст управління культури облдержадміністрації Вікторія Фролова (голова журі); начальник відділу сім’ї та дітей департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Оксана Пагулич (співголова журі); директор Закарпатського обласного організаційно-методичного центру Ганна Дрогальчук; завідувач вокально-хорового відділу Ужгородської дитячої музичної школи №1 ім.П.Чайковського, викладач Ужгородського музичного коледжу ім.Д.Задора, заслужений працівник культури України Валентина Зелінка; голова ради директорів початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладів, заслужений працівник культури України Леонтій Ленарт; завідувач народного етнографічного музею Закарпатського ООМЦК, заслужений майстер народної творчості України Наталія Стегура; педагог-репетитор заслуженого академічного Закарпатського народного хору Микола Мовнар; викладач Ужгородської дитячої школи мистецтв, член НСХУ Василь Вовчок.

Результати відбіркового туру:

Номінація “Музичне мистецтво”
Вокально-хоровий жанр:
І місце – Уляна Кастран (м.Ужгород);
ІІ місце – Володимир Богоста (Свалявський РБК);
ІІІ місце – Василь Човбан (м.Мукачево).
Інструментальний жанр:
І місце – Оксана Зейкан (с.Імстичово, Іршавський р-н);
ІІ місце – Роберт Горзов (с.Білки, Іршавський р-н);
ІІІ місце – Петра Дребота (с.Кваси, Рахівський р-н).
Хореографічний жанр:
ІІ місце – хореографічний колектив “Виноградівські леґіні” (Виноградівський дитячий будинок-інтернат).

Номінація “Театральне мистецтво та художнє слово”
І місце – Мирон Білінкевич (с.Богдан, Рахівський р-н);
ІІ місце – Іванна Брода (с.Горінчово, Хустський р-н);
ІІІ місце – Наталія Синетар (с.Смологовиця, Іршавський р-н).

Номінація “Образотворче та декоративно-прикладне мистецтво”
Образотворче мистецтво:
І місце – Іван Чепа (с.Ільниця, Іршавський р-н);
ІІ місце – Віктор Деметер (Виноградівський дитячий будинок-інтернат);
ІІІ місце – Наталія Качур-Савка (с.Малий Березний, Великоберезнянський р-н); Йосип Папп (с.Ключарки, Мукачівський р-н).
Декоративно-прикладне мистецтво:
І місце – Ілона Федорова (Соціальний будинок, смт.Ясіня, Рахівський р-н);
ІІ місце – Іляна Войнарович (м.Іршава); Анатолій Заяць (с.Кальник, Мукачівський р-н);
ІІІ місце – Назар Цогла (с.Великий Раковець, Іршавський р-н); вихованці МСРЦ “Дорога життя” (м.Ужгород).

Всіх учасників обласного етапу нагороджено цінними призами від організаторів і спонсорів. Переможці ж – представлятимуть Закарпаття на гала-концерті фестивалю-конкурсу “Барви життя” в Києві.

 

Управління культури Закарпатської ОДА