Відбувся особистий прийом громадян у голови РДА

В адмінбудівлі Рахівської РДА, у вівторок, 7 листопада, відбувся прийом громадян, який провів голова райдержадміністрації Павло Басараба.

На прийомі у посадовця побували мешканці кількох населених пунктів Рахівщини. Серед заявників переважали найменш захищені категорії – пенсіонери та інваліди, які потребують особливої уваги з боку органів державної влади.

Громадяни порушили ряд питань, зокрема, учасниця ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС звернулася з проханням виділити матеріальну допомогу для ремонту будинку пошкодженого внаслідок стихії.

З колективною скаргою звернулися мешканці села Середнє Водяне. Поскаржилися вони на грубу поведінку начальника та першого заступника начальника Тячівського об’єднаного управління Пенсійного фонду України в Закарпатській області.

Пані Ганна, з міста Рахів, звернулася по допомогу, а саме з проханням відремонтувати місток, у якого відсутні перила, що може загрожувати життю та здоров’ю людей.

Ще кілька питань порушили мешканці села Лазещина і міста Рахів.

За підсумками розгляду голова РДА Павло Басараба запевнив, що усі проблемні питання, з якими сьогодні звернулися громадяни, перебувають під особистим контролем районної влади і будуть розглянуті належним чином.

Відтак, він надав відповідні доручення структурним підрозділам райдержадміністрації, для невідкладного вирішення вищезазначених питань.