Відбулося засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій райдержадміністрації

13 липня під керівництвом першого заступника голови Рахівської районної державної адміністрації Віктора Турока відбулося засідання комісії ТЕБ та НС райдержадміністрації. На порядку денному розглянули ряд питань, зокрема:

– щодо обстеження аварійних дерев вздовж дороги, виходу на г. Говерла на території Карпатського біосферного заповідника;

– про звернення виконкому Квасівської сільської ради щодо обстеження аварійних дерев вздовж дороги в ур. Васкул;

– про організацію порядку роботи комісії ТЕБ та НС;

– про звернення голови Богданської сільської ради щодо аварійної труби (димоходу котельні) по вул. Івана Франка, біля корпусу дошкільного навчального закладу.

По завершенні комісії були прийняті рішення та дані відповідні доручення.