Відбулося засідання колегії райдержадміністрації

31 травня відбулося засідання колегії райдержадміністрації, яке проводиться щомісяця, в останню середу.
У роботі колегії взяли участь керівники структурних підрозділів РДА, підприємств, установ, організацій району, голови самоврядних органів.  Керував роботою колегії голова райдержадміністрації Павло Басараба. 
На порядок денний було винесено три питання, а саме: підсумки економічного і соціального розвитку району за І квартал 2017 року; підсумки виконання бюджету району за І квартал 2017 року; про надання земельних ділянок учасникам АТО та членам сімей загиблих учасників АТО за межами населених пунктів району.
По першому питанню порядку денного доповідав начальник управління економічного розвитку райдержадміністрації Дмитро Рущак. Він звернув увагу керівників органів самоврядування на процедуру подання проектів розвитку громад, для їх фінансування Фондом регіонального розвитку.
Начальник фінансового управління райдержадміністрації Олена Ластовичак ознайомила присутніх з підсумками виконання бюджету району за І квартал 2017 року, а Юрій Дзядів, начальник відділу у Рахівському районі Головного управління Держгеокадастру у Закарпатській області – про надання земельних ділянок учасникам АТО та членам сімей загиблих учасників АТО за межами населених пунктів району.
Глова РДА Павло Басараба звернув увагу керівника земельного відділу на необхідності якнайшвидше передати учасникам АТО, які отримали у власність земельні ділянки, межові знаки.