Відповідно до Плану пріоритетних дій Уряду щодо реалізації пілотного проекту з модернізації підготовки робітників за професіями: „Тракторист – машиніст сільськогосподарського виробництва”, „Монтажник санітарно-технічних систем і устаткування”, „Швачка. Кравець. Закрійник”, з метою оновлення матеріально-технічної бази професійно-технічного навчального закладу для якісної підготовки робітничих кадрів з урахуванням потреб сучасного виробництва в області створено навчально-практичні центри з професій „Монтажник санітарно-технічних систем і устаткування” у Хустському професійному ліцеї та „Швачка. Кравець. Закрійник” у Хустському професійному ліцеї сфери послуг.

Зазначеним закладам для придбання відповідного обладнання із державного бюджету було виділено кошти у сумі 628,5 тис. грн та 330 тис. грн відповідно. Крім того, з метою здійснення ремонтних робіт рішенням обласної ради 27.07.2017 № 857 з обласного бюджету виділено 1 500 тис. грн та 95 тис. грн. Після завершення у повному обсязі будівельно-монтажних робіт, запланованих проектно-кошторисною документацією, встановлено і проведено налаштування відповідного обладнання.
Відбулося урочисте відкриття навчально-практичних центрів з професій „Монтажник санітарно-технічних систем і устаткування” у Хустському професійному ліцеї та „Швачка. Кравець. Закрійник” у Хустському професійному ліцеї сфери послуг.
21 листопада 2017 року відбулося урочисте відкриття навчально-практичного центру з професії „Монтажник санітарно-технічних систем і устаткування” у Хустському професійному ліцеї та ознайомлення з модернізованою матеріально-технічною базою навчально-практичного центру сучасних швейних технологій та дизайну з професії „Швачка. Кравець. Закрійник” у Хустському професійному ліцеї сфери послуг. В урочистому заході взяли участь голова Хустської районної державної адміністрації Павлій Н.І., голова Хустської районної ради Іванчо Ю.О., начальник управління освіти, молоді і спорту у справах релігій Хустської міської ради Мочарник В.В., начальник управління освіти Хустської районної державної адміністрації Русин П.П., директор Хустського міськрайонного центру зайнятості Гуц В.П., а також заступники директорів з навчально-виробничої роботи і старші майстри професійно-технічних навчальних закладів області, роботодавці. Символічну стрічку у Хустському професійному ліцеї перерізали Сопкова Г.І., директор департаменту освіти і науки облдержадміністрації, та Роман І.М., директор навчального закладу. З вітальним словом до присутніх звернулася Ганна Іванівна, яка зазначила, що головною метою створення навчально-практичних центрів є реалізація завдань щодо удосконалення практичної підготовки учнів, слухачів, впровадження у навчальний процес новітніх виробничих технологій із застосуванням сучасного обладнання. Заступник директора з навчально-виробничої роботи ліцею Волощук М. О. ознайомив учасників зібрання з матеріально-технічною базою навчально-практичного центру, поінформував про призначення, функціональність та використання у навчальному процесі придбаного обладнання. Крім цього, було продемонстровано фрагмент уроку виробничого навчання, а саме: виконання практичних робіт з використанням сучасних технологій та матеріалів на обладнанні навчально-практичного центру.
У Хустському професійному ліцеї сфери послуг гості заходу мали можливість оглянути навчально-практичний центр сучасних швейних технологій та дизайну, який розпочав функціонування з 1 вересня 2017 року.
Про основні завдання і напрямки діяльності навчально-практичного центру, інноваційність придбаного обладнання розповів директор зазначеного закладу Пригара Д.М. Старший майстер Мейгес Т.В. поінформувала присутніх про використання, зокрема, комплексу САПР (система автоматизованого програмування одягу в легкій промисловості). На завершення проведено круглий стіл, де присутні висловили свої думки, пропозиції щодо функціонування навчально-практичних центрів за галузевим спрямуванням професійно-технічних начальних закладів з метою впровадження у навчально-виробничий процес сучасних методик професійного навчання із застосуванням новітніх педагогічних та виробничих технологій, обладнання, інструментів і матеріалів.