Ветерани Рахівщини отримали заслужені нагороди

img_0345Вчора, 19 вересня, 7 ветеранів Другої світової війни, Героїв Рахівщини, зустрічали у стінах районної державної адміністрації.

Тут під головуванням керівника району, голови Рахівської райдержадміністрації Павла Басараби та першого заступника голови райдержадміністрації Віктора Турока, відбулося нагородження громадян України, які відповідно до Указу Президента України були нагороджені відзнакою Президента України – ювілейною медаллю ,,70 років Перемоги над нацизмом”.

Зі словами привітань до ветеранів звернувся керівник району Павло Басараба і побажав довгих років життя.

Далі, голова районної державної адміністрації поцікавився чи задоволені ветерани послугами, які їм надають у районі та повідомив, що до кінця тижня всі отримають від райдержадміністрації матеріальну допомогу.

Довідково. Згідно Указу Президента України від 29 квітня 2015 року № 249/2015 ,,Про встановле6ння відзнаки Президента України – ювілейної медалі ,,70 років Перемоги над нацизмом”, даною нагородою відзначено 26-ть ветеранів Великої Вітчизняної війни Рахівського району, які перебувають на обліку в управлінні соціального захисту населення.

Такою відзнакою нагороджуються особи з числа:

учасників бойових дій та інвалідів війни, яким цей статус надано відповідно до Закону України ,,Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту”, які брали участь у бойових діях, обороні, партизанському, підпільному русі проти нацистської Німеччини та її союзників у роки Другої світової війни;

колишніх неповнолітніх (яким на момент ув’язнення не виповнилося 18 років) в’язнів концентраційних таборів, гетто, інших місць примусового тримання, створених нацистською Німеччиною та її союзниками в період Другої світової війни, а також дітей, які народилися в зазначених місцях примусового тримання їх батьків;

колишніх малолітніх (яким на момент ув’язнення не виповнилося 14 років) в’язнів концентраційних таборів, гетто та інших місць примусового тримання, визнаних інвалідами від загального захворювання, трудового каліцтва та з інших причин.