Весь квітень оголошено місячником благоустрою

p_90766_1_gallerybig12 квітня відзначається День довкілля, а весь квітень оголошено місячником благоустрою, який покликаний привернути увагу громадськості до проблем засміченості нашої прекрасної природи. Акція передбачає проведення заходів з ліквідації несанкціонованих сміттєзвалищ, прибирання та приведення у належний санітарний та естетичний стан прибудинкових територій, парків, скверів, дитячих, спортивних та господарських майданчиків, кладовищ, братських могил, меморіальних комплексів та місць почесних поховань, вулиць, доріг, тротуарів та велосипедних доріжок, зупинок міського транспорту, а також очищення відвідходів берегів водойм у населених пунктах. Також заплановано висадження дерев та кущів.

Традиційно до прибирання долучаються працівники підприємств, установ і організацій, бюджетних закладів, школярі та студенти, власники приватних садиб та дачних ділянок, підприємці. До участі в загальноміському суботнику 12 квітня запрошується також широка громадськість.

Тячівське МУВГ просить долучитися всіх небайдужих жителів Рахівського району до акції, закликає дбати про чистоту середовища та водних ресурсів там де живете.

Рахівська дільниця Тячівського МУВГ